Pôžičkovo.sk

... je váš každodenný trh pôžičiek

Pôžičky a úvery bez ručenia


Pôžičky bez ručenia sú často vyhľadávaným typom úveru. Poskytujú pocit, že klient pri žiadosti o pôžičku nemusí ničím ručiť, a teda ani o nič prísť. Pôžičky bez ručenia môže klient vybaviť jednoducho, pokiaľ má pravidelný príjem, ktorý je dokladovateľný. Obvykle však banka požaduje aj potvrdenie od zamestnávateľa.

Chcem RÝCHLU pôžičku »

Pri pôžičkách bez ručenia treba rátať aj s faktom, že úrok bude vyšší. Napriek príjmu klienta sa potrebuje banka alebo nebanková spoločnosť zabezpečiť voči prípadnej strate zamestnania klienta alebo jeho dočasnej platbyneschopnosti.

V prípade, že žiadateľ o pôžičku nemá zdokladovateľný príjem a potvrdenie od zamestnávateľa, že je zamestnancom na dobu neurčitú, banky úvery a pôžičky nie sú ochotné kvôli zvýšenému riziku pôžičku poskytnúť. V takýchto prípadoch je možné obrátiť sa na nebankovú spoločnosť, ktorá nemá také prísne kritériá na poskytnutie pôžičky. V prípade nebankových spoločností je zvýšený úrok oproti bankám a často aj kratšia doba splatnosti.

Ďalším možným riešením je kreditná karta, ktorá má určitý limit na úver. Vydanie kreditnej karty je však podmienené pravidelným príjmom, ktorý chodí na účet v banke. V tom prípade poskytnutie kreditnej karty navrhne pracovník banky sám. Banka poskytuje debetné karty s povoleným prečerpaním, ktoré je ale nižšie ako limit pre kreditnú kartu.

Možnosti úverov bez ručenia

Bankové spoločnosti

  • debetné karty
  • kreditné karty
  • bezúčelový úver

Nebankové spoločnosti

  • vernostné kreditné karty
  • bezúčelové pôžičky

Vybavenie pôžičky

  • občiansky preukaz
  • druhý doklad totožnosti
  • potvrdenie od zamestnávateľa
  • dokladovateľný príjem

Poštová Banka

Poštová Banka je už dlhšiu dobu na slovenskom trhu, jej produkty sú verejne známe. Poštová Banka okrem bežných produktov ponúka aj pôžičky, ktoré dokáže na mieru ušiť záujemcom.

Dostupná pôžička je určená občanom veku 18 až 70 rokov. Záujemca o pôžičku musí mať pracovný pomer aspoň 3 mesiace, prípadne si o ňu môže požiadať aj živnostník, ktorý podniká minimálne 2 roky. Pôžičku získa aj pre dôchodca vo veku do 70 rokov so starobným, výsluhovým alebo invalidným dôchodkom. Dostupnú pôžičku v hodnote od 300 € do 30 000 € je možné vybaviť aj bez ručiteľa.

Prima Banka

Prima Banka poskytuje pôžičku vo výške od 1 000 € do 15 000 € so splatnosťou od 2 až 8 rokov. Nie je potrebné dokladovať účel a tiež nie je povinný ručiteľ. Záujemca si môže zvoliť výšku splátky.

Klient môže Pôžičku využiť i na refinancovanie starých bankových či nebankových úverov, splátkových predajov či povolených prečerpaní účtov či podlžností na kreditných kartách.

VÚB Banka

Bezúčelový spotrebný úver od VÚB možno využiť na viacero účelov napríklad na kúpu auta, rekonštrukciu bývania, financovanie štúdia, refinancovanie úverov alebo akýkoľvek iný účel. S predložením minimálneho počtu dokladov získa záujemca pôžičku aj bez ručiteľa, s pevnou výškou splátok počas celého obdobia splácania. Klient si od banky môže požičať sumu až do výšky 25 200 € s dobou splatnosti od 12 do 96 mesiacov.

Tatra Banka

Bezúčelový úver od Tatra banky je možné získať bez ručiteľa. Zamestnanci, podnikatelia či dôchodci môžu získať úver v hodnote od 500 € do 30 000, 24 hodín denne / 7 dní v týždni pomocou mobilnej aplikácie, internet bankingu či vďaka službe Dialog Live.

Slovenská sporiteľňa

Slovenská sporiteľňa ponúka úver bez ručiteľa až do výšky 30 000 € so splatnosťou až do 96 mesiacov.

UniCredit Bank

Bezúčelový úver Presto vo výške od 650 € do 40 000 € získa klient s trvalým alebo prechodným pobytom na území SR vo veku od 18 do 62 rokov. Banka vyžaduje dokladovanie pravidelného mesačného príjmu. Úver je určený aj pre podnikateľov a dôchodcov (do 62 rokov). Splácať ho možno 1 až 8 rokov, mesačné splátky sú nemenné počas celej doby splácania.

OTP Banka

Bezúčelový EXPRES úver je jednoduchý na vybavenie. Nie je nutné mať ručiteľa, je bez poplatku za poskytnutie a prilepšíte si sumou do 20 000€, stačí mať od 18 do 65 rokov, trvalý pobyt na Slovensku a stály príjem.

Poskytovatelia pôžičiek

Banka Pôžička Úrok Výška úveru Splatnosť
Slovenská sporiteľňa Spotrebný úver na čokoľvek - 700 € – 20 000 € 1 – 10 rokov
VÚB Flexipôžička - do 25 000 € -
Prima Banka Pôžička - 1 000 € – 15 000 € 2 – 10 rokov
ČSOB Hypotekárny úver 4,99 % do 25 000 € do 32 rokov
Cetelem Pôžička na čokoľvek 6,39 % 2 000 € – 25 000 € -

Ak chcete zmazať svoj inzerát, kontaktujte prosím správcu webu na info@pozickovo.sk
Pôžičkovo.sk je finančný inzertný portál, najväčší trh a inzercia pôžičiek. Ponúknite alebo získajte pôžičky rýchlo a ľahko.
Pôžičky: Bratislava | Banská Bystrica | Košice | Nitra | Prešov | Trenčín | Trnava | Žilina
Partneri: TotalMoney.sk | ŠetriSova.sk | FinančnáHitparáda.sk

Copyright © 2011-2017 Pozickovo.sk.
Podmienky používania | Ochrana súkromia

Webmaster webu - info@pozickovo.sk

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.