Pôžičkovo.sk

... je váš každodenný trh pôžičiek

Nebankové pôžičky a úvery


Nebankové pôžičky resp. nebankové úvery sú využívané klientami, ktorí neuspeli v banke, resp. banka im neposkytne financie v takej hodnote či na taký účel, aký potrebujú. Bonita klienta je pre banku dôležitá, pretože chráni seba pred prípadnou neschopnosťou splácania. To, že banka neposkytne úver, by malo byť aj akýmsi varovaním žiadateľa o pôžičky. Na druhú stranu, nebankové spoločnosti takéto úvery a pôžičky poskytujú veľmi radi.

Chcem RÝCHLU pôžičku »

Požičiavanie prostredníctvom nebankových úverov a nebankových pôžičiek využívajú hlavne ľudia, ktorí neuspeli v bankách. Vo všeobecnosti pri požičiavaní u nebankovky je výhodou rýchlejšie a jednoduchšie vybavenie. Ďalšou výhodou nebankoviek je mobilný obchodný zástupca, ktorý sa dostaví až k vám domov a pôžičku vybavíte u vás doma (aj toto sa odráža vo výške úrokov/poplatkoch) alebo možnosti online či SMS vybavenia pôžičky v pohodlí domova. Keďže sú takéto pôžičky rýchle a menej náročné na vybavovanie, majú aj podstatne vyššie úroky ako u bánk.

Výhodou úveru od nebankovej spoločnosti (nebankove spolocnosti) je aj bezúčelnosť. Klient ho môže využiť na splatenie iných dlžôb.

Všeobecné typy nebankových pôžičiek

Nebanková pôžička (nebankova pozicka) ako taká má mnoho podôb, je to podobné ako v banke. Banky poskytujú rozličné pôžičky na rozličné účely.

Delenie nebankových pôžičiek

  • pôžičky online – nebankové pôžičky online sú jednoducho a rýchlo vybaviteľné pôžičky, medzi najznámejších poskytovateľov patria Homecredit či Pôžičkomat.
  • rýchle pôžičky pred výplatou – ak chcete dostať nebankové pôžičky len pár dní, skúste tento typ pôžičky.

Poskytovatelia pôžičiek

Home Credit

Home Credit je popredný poskytovateľ pôžičiek na Slovensku. Výška poskytovanej pôžičky sa pohybuje od 400 € do 7 000 €. Výhodou Home Credit pôžičiek je bezplatné vybavenie úveru a možnosť poistenia výdavkov k pôžičke či zmena výšky alebo počtu splátok ale aj možnosť odloženia splátky pri riadnom splácaní.

Profi Credit

Profi Credit je významným poskytovateľom úverových finančných služieb. Pôžičku poskytujú zamestnaným žiadateľom alebo dôchodcom, ktorí majú stály príjem. Pôžička je poskytovaná vo výške od 300 € do 6 000 € na dobu od 3 do 60 mesiacov. K žiadosti o úver stačí iba potvrdenie zamestnávateľa o výške príjmu aj bez uvedenia účelu, klient nemusí uvádzať účel použitia poskytnutých finančných prostriedkov.

Podnikateľské úvery sú poskytované v niekoľkých variantoch. Biznis úver sa pohybuje vo výške od 1000 € do 33 000 €. Pôžička je splatná od 12 do 60 mesiacov. Peniaze je možné použiť na čokoľvek, nie je potrebné dokladovať podnikateľský zámer.

Porovnanie najvýhodnejších nebankových pôžičiek

nebanková spoločnosť pôžička doba splatnosti výška mesačnej splátky celková zaplatená suma
Pozickomat 200 € 31 dní - 262,21 €

Chcem OVERENÚ nebankovú pôžičku »

Ak chcete zmazať svoj inzerát, kontaktujte prosím správcu webu na info@pozickovo.sk
Pôžičkovo.sk je finančný inzertný portál, najväčší trh a inzercia pôžičiek. Ponúknite alebo získajte pôžičky rýchlo a ľahko.
Pôžičky: Bratislava | Banská Bystrica | Košice | Nitra | Prešov | Trenčín | Trnava | Žilina
Partneri: TotalMoney.sk | ŠetriSova.sk | FinančnáHitparáda.sk

Copyright © 2011-2017 Pozickovo.sk.
Podmienky používania | Ochrana súkromia

Webmaster webu - info@pozickovo.sk

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.