Pôžičkovo.sk

... je váš každodenný trh pôžičiek

Pôžičky bez dokladovania príjmu - rýchlo a online


Navzdory faktu, že sa veľa pôžičiek tvári, že ich vybavenie je možné aj bez dokladovania príjmu, nie je tomu tak (resp. vo väčšine prípadov tomu tak nie je). Pod pojmom pôžičky bez dokladovania príjmu totiž absolútna väčšina žiadateľov chápe fakt, že nemusia žiadnym spôsobom doložiť potvrdenie o príjme, pretože žiadne nemajú. Buď sú nezamestnaní (podrobnosti o pôžičkách pre nezamestnaných), alebo pracujú bez príslušnej účtovnej a sociálnej evidencie - "na čierno". Prípadne sú študentami (podrobnosti o pôžičkách pre študentov) alebo brigádnikmi, nemajú stály pracovný pomer. Takýto žiadateľ nemá pre banku, alebo solídnu nebankovku, dostatočnú solventnosť a preto mu pôžičku nie je ochotná poskytnúť.

Chcem pôžičku BEZ dokladovania »

Taktiež veľa podnikateľov a živnostníkov jednoducho celý príjem nepriznáva a preto majú na daňovom priznaní menšie sumy. Potom je náročné získať štandardnú hypotéku, resp. hypotéku s nízkou úrokovou sadzbou. Hlavnými poskytovateľmi pôžičiek bez dokladovania príjmu sú nebankové spoločnosti a súkromníci prostredníctvom rôznych foriem pôžičiek. Na internete je možné nájsť množstvo súkromných poskytovateľov pôžičiek, odporúčame dôkladne si preveriť týchto poskytovateľov, nakoľko pri týchto pôžičkách nie je možné využiť nástroje ochrany, ktoré poskytuje zákon o spotrebiteľských úveroch.

Hypotéky, úvery a pôžičky bez dokladovania príjmu v bankách

Ak chcete zmazať svoj inzerát, kontaktujte prosím správcu webu na info@pozickovo.sk
Pôžičkovo.sk je finančný inzertný portál, najväčší trh a inzercia pôžičiek. Ponúknite alebo získajte pôžičky rýchlo a ľahko.
Pôžičky: Bratislava | Banská Bystrica | Košice | Nitra | Prešov | Trenčín | Trnava | Žilina
Partneri: TotalMoney.sk | ŠetriSova.sk | FinančnáHitparáda.sk

Copyright © 2011-2017 Pozickovo.sk.
Podmienky používania | Ochrana súkromia

Webmaster webu - info@pozickovo.sk

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.