Pôžičkovo.sk

... je váš každodenný trh pôžičiek

Topovať

Podnikateľské úvery – pre všetky formy podnikania - Top

Pôžička od 5 000 € do 300 000 €

Ponúkame podnikateľské úvery zabezpečené záložným právom k nehnuteľnosti (bez poplatkov vopred) začínajúcim podnikateľom ako aj zabehnutým spoločnostiam. Podnikateľské úvery pre začínajúcich aj pre dlhšie pôsobiacich podnikateľov sú tou pravou cestou k splneniu podnikateľských plánov. Serióznosť, flexibilita, dlhoročné skúsenosti, rýchle jednanie, individuálny prístup, ochota poradiť, nám zabezpečili popredné miesto na trhu a stály záujem klientov. Kontaktujte nás a spoločne nájdeme to najlepšie riešenie pre Vás. Lokality: Bratislavský kraj + mestá: Trnava, Dunajská Streda, Šamorín, Gabčíkovo, Galanta, Šaľa, Hlohovec, Piešťany, Sereď, Nitra, Zlaté Moravce, Topoľčany, Komárno, Trenčín, Považská Bystrica, Ilava, Púchov, Prievidza, Žilina, Bytča, Martin, Banská Bystrica, Zvolen, Banská Štiavnica

Tip! Overená rýchla pôžička Výhodné podmienky
bez poplatkov,
s rýchlym vybavením,
pre všetkých, IHNEĎ!
Mám záujem »

Kontaktné údaje:

Meno: Veronika Melkusová
Email: melkusovaveronika78@gmail.com
Telefón: 0940 41 41 41
Názov spoločnosti: Melkusová

Nikdy nezabudnite!

  • Vždy si podrobne prečítajte zmluvu o pôžičke predtým, ako si požičiate.
  • Za vybavenie pôžičky nikdy vopred neplaťte žiadne poplatky.

Rýchla odpoveď na inzerát

Diskusia o tomto poskytovateľovi sa nachádza na stránke skúsenosti »

Ak chcete zmazať svoj inzerát, kontaktujte prosím správcu webu na info@pozickovo.sk
Pôžičkovo.sk je finančný inzertný portál, najväčší trh a inzercia pôžičiek. Ponúknite alebo získajte pôžičky rýchlo a ľahko.
Pôžičky: Bratislava | Banská Bystrica | Košice | Nitra | Prešov | Trenčín | Trnava | Žilina

Copyright © 2011-2017 Pozickovo.sk.
Podmienky používania | Ochrana súkromia

Webmaster webu - info@pozickovo.sk

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.