Pôžičkovo.sk

... je váš každodenný trh pôžičiek

Ponuka pôžiciek medzi serióznymi cestnými a rýchlymi jednotlivcami s

Topovať

Pôžička 5 500 €

Ponuka pôžiciek medzi serióznymi, cestnými a rýchlymi jednotlivcami s garanciou Táto správa je urcená jednotlivcom, chudobným alebo komukolvek, kto potrebuje špeciálnu pôžicku na obnovu svojho života. hladáte pôžicku bud na obnovenie svojich aktivít alebo na realizáciu projektu, alebo na kúpu bytu, ale máte zakázané bankovat alebo váš spis bol v banke zamietnutý. Som jednotlivec a poskytujem pôžicky v rozmedzí od 2 000 do 950 000 EUR každému, kto dokáže splnit podmienky. Nie som banka a nepotrebujem vela dokumentov, aby som vám mohol dôverovat, ale musíte byt cestný, cestný, múdry a spolahlivý clovek. Poskytujem pôžicky žijúcim ludom v celej Európe a na celom svete. Moja úroková sadzba je 2% rocne Ak potrebujete peniaze z iných dôvodov, neváhajte ma kontaktovat pre viac informácií. V prípade záujmu ma prosím kontaktujte pre viac informácií. E-mail: helmut.riedler8@gmail.com E-mail: helmut.riedler8@gmail.com E-mail: helmut.riedler8@gmail.com E-mail: helmut.riedler8@gmail.com E-mail: helmut.riedler8@gmail.com E-mail: helmut.riedler8@gmail.com Ale musíte byt spravodlivý, cestný, múdry a spolahlivý clovek.

Nikdy nezabudnite !!!

  • Pred požičaním akejkoľvek čiastky si vždy podrobne prečítaje zmluvu o pôžičke.
  • Nikdy neplaťte žiadne poplatky za vybavenie pôžičky vopred.

Ak chcete zmazať svoj inzerát, kontaktujte prosím správcu webu na info@pozickovo.sk
Pôžičkovo.sk je finančný inzertný portál, najväčší trh a inzercia pôžičiek. Ponúknite alebo získajte pôžičky rýchlo a ľahko.
Pôžičky: Bratislava | Banská Bystrica | Košice | Nitra | Prešov | Trenčín | Trnava | Žilina

Copyright © 2011-2017 Pozickovo.sk.
Podmienky používania | Ochrana súkromia

Webmaster webu - info@pozickovo.sk

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.