Pôžičkovo.sk

... je váš každodenný trh pôžičiek

Pôžičkovo.sk je aj regionálna finančná inzercia - Tlačová správa

NITRA, 6. januára 2013 (pozickovo.sk) – Portál Pôžičkovo.sk je tu už takmer rok a za tú dobu prešiel výraznými zmenami. Teraz je aj regionálnym finančným inzertným portálom. Za posledný rok naň vložilo svoje dopyty niekoľko stoviek inzerentov, zaujímajúcich sa o finančné produkty, väčšinou pôžičy, úvery, hypotéky, či ich refinancovanie. Za rovnakú dobu si na Pôžičkovo.sk vytvorilo svoje profily desiatky až stovky poskytovateľov finančných služieb. Záujem o propagáciu, publikáciu a inzerciu je zrejmý.

Príkladom filtrovania inzercie pôžičiek podľa regiónu, resp. podľa mesta je napr.:

Teraz môžete svoju inzerciu vkladať a následne filtrovať (okrem základných typov finančných produktov) podla regiónov, podľa formy zabezpečenia a dokonca podľa zdroja poskytovaných financií (banky).

Príkladom takéhoto filtrovania je napr.:

Regionálne filtrovanie je obzvlášť vhodné pre poskytovateľov pôsobiacich na lokálnej úrovni a na druhej strane inzerentov, vyhľadávajúcich výlučne regionálne finančné služby. Táto forma je na internete čoraz populárnejšia a Pôžičkovo.sk jej dostatočne vyhovuje.

tím Pôžičkovo.sk

Ak chcete zmazať svoj inzerát, kontaktujte prosím správcu webu na info@pozickovo.sk
Pôžičkovo.sk je finančný inzertný portál, najväčší trh a inzercia pôžičiek. Ponúknite alebo získajte pôžičky rýchlo a ľahko.
Pôžičky: Bratislava | Banská Bystrica | Košice | Nitra | Prešov | Trenčín | Trnava | Žilina

Copyright © 2011-2017 Pozickovo.sk.
Podmienky používania | Ochrana súkromia

Webmaster webu - info@pozickovo.sk

Prevádzkovateľom stránky je spoločnosť TotalMoney s.r.o., so sídlom Levočská 866, Poprad 058 01; IČO: 45 657 122, DIČ: 2023080444, IČ DPH: SK2023080444 zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č.: 23317/P, spoločnosť nie je poskytovateľom úveru. Spoločnosť TotalMoney s.r.o., je sprostredkovateľom úveru – samostatný finančný agent, reg. č. 127292, udelené na základe povolenia Národnej banky Slovenska a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami, tieto písomné zmluvy majú nevýhradnú povahu. Orgán dozoru: Národná banka Slovenska, Imricha Karvaša 1, 813 25 Bratislava.

<

Vážení zákazníci, dovoľujeme si vás upozorniť, že informácie na tejto internetovej stránke sú neaktuálne. Žiadame vás, aby ste sa pri výbere vami požadovaného finančného produktu týmito informáciami neriadili. Na úprave obsahu internetovej stránky sa pracuje. Ďakujeme.

X